UncleMedia

UncleMedia

 

Rating

 

0

 

(0 reviews)

 

Jobs

 

0

Joined

17.11.2023

Description

warning illustration

No data

Experience

Właściciel

UncleMedia

Nov 2021 - now (2 lata 1 mies.)

Portfolio
StudioWidget

Projektując tę stronę, stworzyliśmy unikalny i nowoczesny design, który odzwierciedla charakter WidgetStudio jako kreatywnej firmy zajmującej się wizualną sztuką. Strona jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, co pozwala odwiedzającym łatwo znaleźć informacje o usługach, portfolio i skontaktować się z firmą.

DGAutomation

Projekt strony firmowej DGAutomation miał na celu wyeksponowanie regionalnego lidera w dziedzinie automatyki i robotyki. Naszym priorytetem było zaprezentowanie zaawansowanych rozwiązań oferowanych przez DGAutomation oraz podkreślenie ich profesjonalizmu i innowacyjności.

Cleaneo

Projekt strony firmowej Cleaneo miał na celu efektywne przedstawienie ekspertyzy firmy w zakresie sprzątania podwórek, w tym mycia okien, elewacji oraz kostki brukowej. Naszym celem było podkreślenie profesjonalizmu i dokładności, które Cleaneo oferuje swoim klientom

Virtuo Moda

Sklep VirtuModa oferuje szeroki asortyment ubrań z odzysku oraz z outletów, umożliwiając klientom znalezienie modowych perełek w przystępnych cenach. Naszym zadaniem było stworzenie intuicyjnego i atrakcyjnego sklepu internetowego, który zachęca do eksploracji oferty i zapewnia komfortowe zakupy online.

Reviews

0 / 5

(0 reviews)

0
0
0
0
0
warning illustration

No reviews received