Enote

Enote

 

Ocena

 

0

 

(0 opinii)

 

Zleceń

 

0

Dołączono

14.11.2023

Opis

W Enote Systems zapewniamy szeroki zakres usług informatycznych, w tym tworzenie i rozwój oprogramowania typu CRM / ERP, pozwalającego wygodnie i bezpiecznie kontrolować wszystkie procesy w przedsiębiorstwach. Podejmujemy również zlecenia związane z projektowaniem i obsługą dedykowanych systemów do zadań specjalnych oraz zapewniamy stałe wsparcie techniczne.

Doświadczenie
warning illustration

Brak danych

Dane firmy

Nazwa

COTVAS EVENTS

NIP

6653040284

Portfolio
Eventnote

Nowoczesny system do kompleksowej organizacji pracy dla firm z branży techniki estradowej. Pozwala wygodnie zarządzać wszystkimi najważniejszymi działami firmy oraz synchronizować ich pracę. Dzięki rozbudowanym funkcjom personalizacji umożliwia dostosowanie interfejsu do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. System przeznaczony jest zarówno dla małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw. Wygodę jaką daje możliwość zebrania praktycznie wszystkich zasobów firmy w jednym miejscu z pewnością docenią wszyscy pracownicy. Kalendarz Wszystkie obiekty takie jak wydarzenia, wypożyczenia czy serwisy przedstawione w czytelny i uporządkowany sposób. Dzięki rozbudowanym funkcjom filtrowania każdy użytkownik może dostosować widok do własnych potrzeb. Magazyn Cały sprzęt zgromadzony w jednym miejscu. Podział na kategorie, możliwość układania zestawów i tworzenie wypożyczeń to tylko niektóre z wielu możliwości magazynu. Pracownicy Edycja profilu każdego pracownika i jego uprawnień w systemie. Możliwość przypisywania ekipy do wydarzeń i poszczególnych etapów. Automatyczne wysyłanie powiadomień E-mail i SMS. Flota Przypisanie pojazdu do wydarzenia. Określenie podstawowych parametrów pojazdu i przypomnienia o zbliżającym się końcu ubezpieczenia czy przeglądu technicznego. Kontrahenci Dane wszystkich klientów i przegląd historii współpracy. Miejsca Wprowadzanie ważnych informacji o każdej lokalizacji i zapisywanie planów obiektu w formie załączników. Serwis Dodawanie zleceń serwisowych i opis usterki każdego przyjmowanego egzemplarza.

Swimnote

Swimnote to system zarządzania dedykowany dla klubów pływackich. Stworzony przy współpracy z trenerami, aby jak najlepiej wspomagać klub w procesie nauki i szkolenia pływackiego.

CSV Converter

Wykonaliśmy prosty skrypt modyfikujący pliki .csv zapisane za pomocą RTLSDR Scanner w taki sposób, aby mogły zostać zaimportowane do programu Wireless Systems Manager (WSM). Narzędzie może być przydatne dla wszystkich użytkowników RTLSDR, którzy chcieliby korzystać z urządzenia jako skanera radiowego, zarówno w zastosowaniach amatorskich jaki i profesjonalnych.

Opinie

0 / 5

(0 opinii)

0
0
0
0
0
warning illustration

Brak otrzymanych opinii